Hry na PC | Mafia 2 | Gears of War | Battlefield 2 | Warcraft 3 | Vietcong
hrynapc

Návod na Kampaň

(Hitman | 03.10.2009)

Kampaň 1: Pohroma Lordaeronu (Lidé)

1.Mise

Ovládáte Arthase a několik pěšáků. Označte je a jděte po lesní cestě směrem dolů. Dojdete k vesnici, která byla napadena bandity. Odrazte útok a vydejte se po jejich stopách, dojdete do tábora banditů. Zničte jejich velitele a vezměte si od něj účetní knihu. Vraťte se do vesnice a ukradenou knihu vraťte vesničanovi, dá vám knihu síly (po kliknutí zvýší sílu). Pokračujte severním směrem až k vesnici napadnené orky. Dostanete nové jednotky a společně s nimi zničte všechny orky.

 

2.Mise

Po hádce s Utherem vám předá velení útoku. Začněte těžit zlato i dřevo a postavte 2 farmy a kasárna. Než budou stavby hotové, projděte s Arthasem mezi spodními věžmi a vydejte se doprava. Po cestě narazíte na trpaslíky, kteří vám dají za úkol zabít draka Searinoxe. Označte Arthase a střelce a vydejte se směrem doprava, do jeskyně. Jakmile draka zabijete, vezměte jeho srdce a dejte ho trpaslíkům. Dostanete Erb ohně a budete mít větší sílu. Postavte několik pěšáků a vedejte se cestou na sever zabít orskou hordu.

 

3.Mise

K vaší jednotce se přidá nová hrdinka - Jaine Proudmoore. Společně s ní a pěšáky se vydejte směrem nahoru. Narazíte na zničený most. Vesničané vám poradí cestu v pravo, kde přejdete přes řeku, poslechněte je. Zničte banidty a pokračujte severním směrem. Vesničané vám řeknou o studnici zdraví, vydejte se směrem k ní. Po cestě potkáte spojenecké jednotky útočící na nemrtvé kostlivce. Přidejte se k nim a nemrtvé zabijte. Vaši pěšáci získají novou schopnost bránit. Pokračujte v cestě až k nakažené sýpce. Až k ní dojdete, zničte ji společně z nemrtvými kteří jsou poblíž. Po cestě dále potkáte kněze a minometčíky jak ničí kostlivce. Přidejte se k minometčíkům a kostlive pobijte. Pokračujte dále k sýpce. Zabijte hnuse a sýpku zničte.

4.Mise

Vaším úkolem bude vybudouvat základnu a postavit armádu. Začněte těžit dřevo a zlato v nově obsazeném dolu. Pokud by vám tento důl nestačil, na východní straně je druhý, musíte se ale probít přes několik obrů. Až vybudujete základnu a armádu, vydejte se směrem doleva k základně nemrtvých, tu zničte. Najdete v ní KelThuzada, vydejte se za ním až ke skupině hnusů. Zničte je všechny i s KelThuzadem.

5.Mise

Dorazili jste k městu, které bylo nakaženo! Okamžitě zničte nakažené vesničany, než se z nich stanou nemrtví. Pokračujte v budování základny a obranné armády. Pokud budete mít vojáky navíc, můžete je poslat zničit karavanu nemrtvích, která se snaží zamořit i ostatní vesnice. Potom stačí čekat než přijede Lord Uther (30 minut).

 

6.Mise

Vašim úkolem bude zničit budovy společně s nakaženými vesničany. Začněte vylepšováním základny a stavbou nových jednotek. Až budete mít nějakou armádu, vydejte se ničit nakažené domy. V každém z nich jsou nakažení vesničané, které musíte zabít, jinak se z nich stanou nemrtví. Pokud potkáte MelGanise, zabijte ho, získáte tak čas.

 

7.Mise

Mrázivé Northrendské břehy. Vezměte své vojáky a vydejte se hledat zlatý důl. Cestou zabijte ledové troly a vlky. U zlatého dolu bude čekat Muradin, který se k vám přidá. Pomozte mu bránit jeho základnu a získáte Gyrokoptéry a Parní tanky. Až budete mít postavenou velkou armádu, vydejte se zničit MelGanisovo město.

 

8.Mise

Lord Uther přesvědčil krále, aby odvolal Arthasovu výpravu. Artas je ale šílený a rozhodne se zničit vlastní lodě, aby nemohli odpolout. Nemáte žádné vojáky, ale za zlato které máte si můžete najmout žoldáky, udělejte to. Společně s nimi zničtě 5 Lordenordských lodí. Pokud vám v cestě budou stát stromy, můžete je zničit žoldáky.

9.Mise

Arthas je rozhodnutý, že získá mrazivý smutek za každou cenu. Společně s Muradinem a jeho vojáky se probojujte přes stráže až k mrazivému smutku. Přes Muradinovo varování Arthas mrazivý smutek vezme a Muradin zemře. Vrátíte se na základnu a začněte s budováním armády. Máte výhodu, Arthas je s mrazivým smutkem silnější, až bude armáda vytvořena, vydejte se zničit MelGanise.

screeny
Více obrázků... doporucujeme HryNaPC.net
Mafia II
Gta
Gears of War
Mafia I
Vietcong
Pilíř.cz
 
Copyright © 2009 hrynapc.net