Hry na PC | Mafia 2 | Gears of War | Battlefield 2 | Warcraft 3 | Vietcong
hrynapc

Postavy

(Michael Chrobok | 05.03.2009)

Hrdinové Aliance:

Arthas Menethil

Arthas

Syn krále Terenase a dědic Lordaeronského trůnu, také přítel a učedník Uthera. Je mladý a občas i unáhlený a skoro až zaslepeně věří ve světlo. Jediné po čem touží je bránit svůj národ za každou cenu což ho( a celý Lordaeron) přivede do záhuby.

Uther Lightbringer

Uther

Uther, jeden z nejvýznamnějších paladinu a učitel prince Arthase. Vždy sloužil věrně králi a ochraňoval Lordaeron před hrozbami. Svou věrnost králi si zachová až do své smrti.

 

 

Jaine Proudmoore

Jaina

Jedna z nejnadanějších čarodějek v Dalaranu, učednice Antonidasea přítelkyně prince Arthase. Její otec admirál Proudmoore je jedním z nejslavnějších hrdinů Aliance. Je možná až příliš zvědavá

 

Antonidas

Antonidas

Pravděpodobně nejmocnější mág na světě, představený Kirin Tor a tím pádem vůdce království Dalaran. Jeho nejnadanější učednicí je Jaina Proudmoore, kterou má rád jako svou dceru.

Muradin Bronzebeard

Muradin

Bratr krále Khaz Modanu, Magniho Bronzebearda, vůdce Cechu průzkumníků a bývalý vyslanec Ironforge. Veliký příznivec spojeneství mezi lidmi a trpaslíky a Arthasův přítel.

 

Medivh

Medivh

Poslední strážce, nejmocnější žijící mág a prorok. Sídlí v něm duch Sargerase. Přivedl do světa Azerothu orky za což byl lidmi zrazen a zabit. Když měla nastat invaze Plamenné legie, vrátil se aby varoval vše živé, aby se sjednotilo. Lidé se mu nejdříve vysmáli, orkové ho poslechli a elfové nakonec taky. Lidé se přidali až jich zbyla pouze hrstka. Pomohl tak rasám Azerothu ubránit se Plamenné legii.

 

 

 

 

 

Hrdinové Hordy:

 

Thrall - syn Durotanův

Thrall

Syn orkského náčelníka Hordy. Byl vychován lidmi k otroctví, z něhož se osvobodil a znovu sjednotil Hordu. Učen jak v umění boje tak v šamanských praktikách ovládnutí bouře.

 

 

 

Cairne Bloodhoof   

Warcraft 3 - Cairne

Taurský válečník a náčelník kmene Krvavého kopyta(Bloodhoof). Vede svůj lid ale obává se nelítostných nájezdů kentaurů. Když se setká s Thrallem, který ho fascinuje, přidá se k Hordě.

 

 

Gromm Hellscream

Grom

Náčelník kmene Warsong a Thrallův přítel. Jako jeden z prvních podlehl vlivu démonů ale s Thrallovou pomocí se z něj opět vymanil. V démonickém vlivu též zabil Cenaria.

 

 

 

 

Hrdinové pohromy:

 

Arthas Menethil   

Warcraft 3 - Arthas

Slepá touha zachránit svůj lid dovedla Arthase až na stranu, proti které bojoval. Poté co se chopil Mrazivého smutku, zabil Mal´Ganise a svého otce, se z něj časem stal Rytíř Smrti, který touži vyhladit všechny známky lidství. Je Ner´Zhulův následovník.

 

 

 

Tichondrius

Warcraft 3 - Tichondrius

Pán děsu stvořený Plamennou legií ke kontrole Ner´Zhula. Slouží Kil´Jaedenovi, kterým byl vyslán, aby Arthasovi pomohl v jeho začátcích jako Rytíři Smrti.

 

 

KelThuzad

Kelthuzad

Původně mág Dalaranu jenž se dal na scestí a začal studovat temnou magii. Byl zabit Arthasem(jako člověk). Jakmile se z Arthase stal Rytíř Smrti tak mu jako duch Kel´Thuzad dával rady. Poté byl znovu oživen (Arthasem) na popud Tichondria, protože jako jediný dokázal přivolat Archimonda. Je bezmezně oddaný Ner´Zhulovi ( Král Lichu).

 

 

Archimonde  

Warcraft 3 - Archimonde

Velitel Plamenné legie byl přivolán Kel´Thuzadem aby započal invazi do Azerothu. Vládne černokněžnické magii která je jedna z nejmocnějších. Slouží Sargerasově vůli.

 

 

 

Mannoroth

Mannoroth

Obrovitý démon a vůdce Pekelných pánů. Před lety uzavřel s orky dohodu, podle které jim poskytne neomezenou moc pokud ho přijmou jako pána. Orkové ale smlouvu porušili. Podle něj mu orkové patři.

 

 

Sylvanas Windrunner

Sylvanas

Hraničářka Quel´Talasu která město zoufale bránila až do posledního dechu před Arthasem a Pohromou. Arthas jí poté zabil a proměnil ve smrtonošku. Po čase přestala slyšet volání Ner´Zhula a pokusila se zabít Arthase. Poté vytvořila vlastní frakci kterou nazvala Forsaken( opuštění) a založila Undercity pod bývalým hlavním městem Lordaeronu. Bojuje proti nemrtvým Krále Lichu.

Sargeras

Sargeras

Stvořitel Plamenné legie a jedna z nejmocnějších bytostí ve vesmíru. Jeho dva služebníci Archimonde a Kil´Jaeden byli vybráni aby mu pomohli zničit celý vesmir. Jeho moc je takřka neomezená.

 

Ner´Zhul

Nerzhul

Též nazýván Král Lichu byl stvořen Kil´Jaedenem za účelem stvoření Pohromy k vyhlazení Azerothu. Ner´Zhul také skul Mrazivý smutek, která poté vyslal aby si našel cestu k Arthasovi. Po čase ovšem Ner´Zhul začal slábnout a tak se stal zranitelným. Arthas se proto vydal do Northrendu jej chránit. Nakonec rozbil Ledový trůn a nasadil si Ner´Zhulovu helmu čímž se sjednotil s Ner´Zhulem.

 

 

 

 

 

Hrdinové elfů:

 

Illidan Stormrage

Ilidan

Původně noční elf, bratr Malfuriona Stormrage. Za zločiny byl odsouzen na deset tisíc let do podzemního vězení, z něhož ho osvobodila Tyrande Whisperwind. Poté co absorboval Gul´danovu lebku a stal se polodémonem, byl vyhnán svým bratrem. Podmanil si Outland, vládne nagům a krvavým elfům a slouží Kil´Jaedenovi.

 

Malfurion Stormrage

Malfurion

Arcidruid nočních elfů a bratr Illidana, jehož uvěznil za své prohřešky. Ani poté co ho Tyrande pustila z žaláře mu nevěřil. Bojoval v závěrečné bitvě proti plamenné legii a také vymyslel plán, jak porazit Archimonda ovšem za cenu ztráty nesmrtelnosti elfů.

 

Tyrande Whisperwind

Tyrande

Žena Malfuriona Stormrage, nejvyšší kněžka bohyně Elune a vůdce nočních elfů v nepřítomnosti Furiona. Osvobodila Furionova bratra Illidana ale sama jim byla zachráněna. Velmi zdatná válečnice.

 

 

 

Cenarius  

Warcraft 3 - Cenarius

Polobůh s tělem napůl jelena napůl temného elfa. Jedna z nejmocnějších a nejstarších bytostí na Azerotu, odvěký nepřítel Mannorotha. Byl zabit Gromem Hellscreamem, který se napil Mannorothovy krve.

 

 

 Maiev Shadowsong

Maiev

Byla zvolena ke strážení Illidanovy cely. Když však přišla Tyrande Illidana osvobodit, nemohla jí bránit. Poté co se stal Illidan démonem, vydala se jej pronásledovat, přičemž zaslepena touhou dostat Illidana zpět do žaláře zradila noční elfy. Illidan jí nakonec zajal a uvězvil v Outlandu.

 

 

 

 

screeny
Více obrázků... doporucujeme HryNaPC.net
Mafia II
Gta
Gears of War
Mafia I
Vietcong
Pilíř.cz
 
Copyright © 2009 hrynapc.net